ترنجی

  • ترنجی
  • 1214
Project Description
ترنجی

ترنجی

ترنجی یکی از پویاترین وبگاه‌های حرفه‌ای در زمینه فناوری (و نه فقط آی تی) است؛ که در بهمن‌ماه 1392 خورشیدی، بنیان‌گذاری شد. یکی از ارکان موفقیت ترنجی، این بوده و هست که ترنجی، جوان‌ترین و تحصیل‌کرده‌ترین گروه نویسندگانی را در اختیار دارد که نیروی محرکۀ آن‌ها، انگیزۀ نوشتن و آموزش است. نویسندگانی که بی‌وقفه و بدون هیچ‌گونه چشمداشتی، برای شما می‌نویسند؛ تا در کنار هم بمانیم و بیاموزیم.

یکی دیگر از مهم‌ترین وجوه تمایز ترنجی، نحوۀ مدیریت این وبگاه است. بی‌شک به‌جز ترنجی با سایر وبگاه‌هایی که در زمینه‌های مشابه فعالیت دارند، آشنایی دارید. احتمالاً به خاطر می‌آورید روزگاری را که سؤال‌های کاربران از مدیران آن وبگاه‌ها برای مدتی طولانی بی‌پاسخ می‌ماند و اکثر آن‌ها نیز بدون نیم‌نگاهی به ایشان به دست ابد سپرده می‌شدند تا بلکه فراموش شوند. ترنجی آمد و سبک جدیدی در این حوزه بنا نهاد. بازتعریفی از مدیریت تعاملی. مدیریتی که آن‌قدر زیبا و موفق جلوه کرد که مدیران سایر وبگاه‌ها را به تغییر موضع وادار کرد. مدیریتی که تعریف پایگاه اطلاع‌رسانی را به “حس با هم بودن” تغییر داد…، ترنجی آمد تا حس با هم بودن را، با هم تجربه کنیم؛ حسی که پیش‌ازاین در وب فارسی وجود نداشت.

ترنجی تنها وبگاه فارسی‌زبان در زمینه فناوری است که بدون هیچ گونه تعصبی، برندهای مختلف حوزه فناوری اطلاعات و سایر فناوری‌ها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد. علاوه بر اینکه نقد و بررسی‌های ترنجی، نه‌تنها از جنبه‌های دیداری بلکه از حیث جزئیات نوشتاری و میزان اطلاعات، از سایر نقد و بررسی‌ها متمایز هستند، تمامی محتوای بررسی‌ها در چارچوب عدالت و صداقت بیان می‌شوند که این، یکی از بزرگ‌ترین امتیازهای بررسی‌های ترنجی است؛ یعنی بررسی‌هایی که به مخاطب دید واقع‌بینانه‌ای برای انتخاب یا عدم انتخاب یک محصول را می‌دهند، یک تصمیم‌گیری بدون جهت، باارزش‌ترین هدیه این‌گونه بررسی‌ها است که فقط در وبگاه ترنجی دیده می‌شود.

سبکی نو در دنیای دیجیتال