باکتریا


توضیحات محصول
  • 1

باکتریا یک بازی موبایلی جذاب و اعتیادآور است که سن و سال نمی‌شناسد و هر کاربری را شیفته خود می‌کند. این بازی توسط استودیوی بازی‌سازی تاچ طراحی و توسعه داده‌شده و در مارکت های اندرویدی به‌صورت کاملا رایگان قابل دریافت است.

کاراکترهای اصلی این بازی، شش باکتری بازیگوش با نام‌های مایکویا، لاکتویا، باسیلو، بوردتلا، ایکولا و سالمونلا هستند. داستان بازی باکتریا ازاین‌قرار است که باکتری‌های ما روی پله‌های مختلف پرش می‌کنند و بالا و بالاتر می‌روند. روی بعضی از این پله‌ها سکه‌هایی هستند که اگر بتوانید آن‌ها را به دست آورید، در مراحل بعدی به دردتان می‌خورند. بنابراین، وظیفه اصلی شما این است که با حرکت دادن گوشی به چپ و راست، باکتری محبوب خود را در پشت سر گذاشتن موانع مختلف و بالا رفتن از این پله‌های آسمانی، هدایت کنید و مانع از سقوط آن شوید. اگرچه، این بازی در ابتدا بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما شک نکنید که پیمودن آن و رسیدن به مراحل بالاتر چندان هم ساده نیست و همین موضوع این بازی را هیجان‌انگیزتر و جذاب‌تر می‌کند. ممکن است، در میانه راه با بمب‌ها یا سطوح چوبی مواجه شوید که هر دو باعث سوختن شما و شروع مجدد بازی می‌شوند. از طرف دیگر، وقتی بالاتر می‌روید، علاوه بر دریافت امتیاز بیشتر، جایزه‌هایی مثل موشک، پرتاب کننده یا حباب محافظ هم به شما داده می‌شوند که به کمک آن‌ها سریع‌تر می‌توانید از موانع عبور کنید. باکتریا در عین سادگی، گرافیک رنگارنگ و زیبایی دارد و کافی است یک‌بار آن را تجربه کنید تا پای ثابت اوقات فراغت شما شود.

همان‌طور که گفتیم ، در این بازی شش باکتری مختلف و جذاب حضور دارند که باکتری اول یا مایکویا رایگان است و بازی را با آن شروع می‌کنید. هر چه در این بازی پیش‌تر می‌روید، سکه‌های بیشتری را شکار می‌کنید و می‌توانید کاراکترهای بعدی را نیز با خرج کردن سکه‌های خود فعال کنید و از آن‌ها برای پیمودن مراحل مختلف کمک بگیرید. اما، اگر برای فعال کردن باکتری‌های بازیگوش و جذاب این بازی عجله دارید و نمی‌توانید برای جمع‌کردن سکه‌ها حوصله کنید،  این امکان در اختیار شما قرار داده‌شده تا با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای و پرداخت مبالغ بسیار ناچیز، سکه بخرید و سریع‌تر از دیگران کاراکترهای قدرتمندتر باکتریا را امتحان کنید.

باکتریا یک بازی کاملا اجتماعی است و می‌توانید در کنار دوستان خود از آن لذت ببرید. در این بازی، یک جدول امتیاز یا لیدربورد هم وجود دارد که امتیاز شما را در مقایسه با سایر رقبایتان نشان می‌دهد و می‌توانید مهارت خود را در هدایت باکتری‌تان به رخ دیگران بکشید و با آن‌ها کل‌کل کنید.

پس اگر به دنبال یک بازی جذاب، هیجان‌انگیز و البته رایگان برای گوشی اندرویدی خود هستید که ساعت‌ها شما را سرگرم کند و برای تمامی گروه‌های سنی مناسب باشد، حتما باکتریا را امتحان کنید و به‌زودی منتظر اضافه شدن کاراکترهای جدید و بخش‌های هیجان‌انگیز به این بازی باشید.

باکتریا
باکتریا

با باکتریا به دنیای باکتری های بازیگوش قدم بگذارید

* اعتیاد آور ترین بازی به انتخاب وب سایت ترنجی

* انتخاب بازی برتر ماه از شبکه ملی فرهنگ از نظر سنجش گروه سنی

* انتخاب شده به عنوان بهترین شخصیت پردازی و کرکتر از نظر جشنواره بازی های رایانه ای