‌‌

جایگاه خود را در دنیای دیجیتال تثبیت کنیدسال‌ها در دنیای دیجیتال به کسب تجربه پرداخته‌ایم تا بتوانیم به بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال و جذب کاربر دست پیدا کنیم. اکنون قصد داریم این تجارب را در اختیار شما قرار دهیم تا شما هم بتوانید حضوری موفق را در فضای دیجیتال تجربه کنید. به کمک کیامکث شما می‌توانید مشتریان واقعی خود را در زمان درست، در مکان درست و به بهترین نحو مخاطب قرار دهید.


خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی کیامکث

توسعه گسترده و مداوم

کمپین‌های تبلیغاتی
کمپین‌های اشتراکی
ارتباط برند و مشتری

تولید با کیفیت و موثر

محتوای وب‌سایت و وبلاگ
محتوای شبکه‌های اجتماعی
محتوای چند رسانه‌ای

تبلیغ جامع و هدفمند

گوگل و شبکه‌های اجتماعی
وب‌سایت‌های فارسی
ارسال ایمیل و پیامک

بهینه‌سازی اصولی و پایدار

برای موتورهای جستجو
برای کاربران وب سایت
SEO

طراحی ساده و خلاقانه

وب‌سایت
اپلیکیشن
شعار و گرافیک

تحلیل دقیق و جامع

بازار هدف
وضعیت شما و رقبا
رفتارهای مشتریان

null

کاربران شبکه‌ اجتماعی‌

2.206میلیارد

null

کاربران تلفن همراه

3.734میلیارد

null

کاربران فعال اینترنت

3.175میلیارد

null

جمیت‌ جهان

7.357 میلیارد
آنجا باشید
که مشتریان شما هستند

داستان برند شما چیست؟

بدون شک شما هم همچون هر تجارت دیگری به دنبال گسترش تجارت خود هستید و می‌دانید که دنیای دیجیتال می‌تواند یک فرصت استثنایی برای رسیدن به این هدف باشد. اما مسأله اینجاست که شما برای بازاریابی دیجیتال به نیروی متخصص نیاز دارید و ترجیح می‌دهید بدین منظور نیروی داخلی استخدام نکنید.

اینجاست که کیامکث به کمک شما می‌آید.

 

ما تمام آنچه برای هدف‌گیری و ارتباط موثر با کاربران دیجیتال لازم است را در اختیار شما قرار خواهیم داد و کمک می‌کنیم تا با صرف کمترین وقت و هزینه به مشتریان واقعی خود در دنیای دیجیتال دست پیدا کنید و داستان خود را به بهترین شکل برای آنها بازگو نمایید.

رسانۀ شما به سوی تجارتی برتر

کیامکث تا به امروز به کسب و کارهای بزرگ و کوچک بسیاری کمک کرده است تا تجارت خود را از طریق رسانه‌های دیجیتال گسترش دهند و مشتریان بیشتری را از این طریق جذب نمایند. برند شما هم می‌تواند به جمع آنها بپیوندد و موفقیت دیجیتال خود را افزایش دهید. تیم ما تمام کارهای سخت بازاریابی را به عهده خواهد گرفت تا شما بتوانید تمام تمرکز خود را بروی ارائه بهترین خدمات بگذارید.

null

راهکارهایی مناسب تجارت شما

 کسب و کار شما با دیگران متفاوت است، پس راهکارهای موثر برای بازاریابی شما هم متفاوت خواهند بود.
null

تحلیل رفتار و نیاز مشتریان شما

 با شناخت درست از مشتری می‌توانید روش‌های بهتری را برای برقراری ارتباط با وی به کار گیرید.
null

پایبندی به اصول اخلاقی درست

 در صورتی که برای بازاریابی از اصول اخلاقی درست تخطی کنید، اعتبار برند شما خدشه‌دار خواهد شد.
راهکارهایی مناسب تجارت شما

مقرون به صرفه

با کمترین هزینه‌های انسانی، مالی و زمانی به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

هدفمند

با یک هدفگیری درست می‌توانید فقط مشتریان واقعی خود را مخاطب قرار دهید.

محبوب و فراگیر

از محبوبیت دنیای دیجیتال در راستای معرفی و گسترش برند خود استفاده کنید.

یک پل ارتباطی

با استفاده از رسانه‌های دیجیتال با مشتریان در تعامل باشید و آنها را بشناسید.

استراتژی دیجیتالدر تمام مراحل دستیابی به یک بازاریابی دیجیتال موفق همراه شما خواهیم بود.

null

تحلیل دیجیتال و برنامه‌ریزی

به جمع‌آوری اطلاعات و آمار آنلاین خواهیم پرداخت: وضعیت دیجیتال برند شما را بررسی می‌کنیم، رفتارهای مشتریان شما را تحلیل می‌نماییم و رقبای شما را زیر نظر می‌گیریم.

نتیجه یک گزارش جامع و کامل از بازار کار و وضعیت شما خواهد بود. به کمک این گزارش می‌توانیم یک استراتژی دیجیتال یکپارچه را برای شما شکل دهیم که در آن نیازها، خواسته‌ها، بودجه و ویژگی‌های مشتریان شما لحاظ شده است. در نهایت این گزارش را به همراه برنامۀ پیشنهادی و تحلیل‌های کارشناسانۀ تیم خود در اختیار شما قرار می‌دهیم و در صورت دریافت چراغ سبز از سوی شما پیاده‌سازی آن را شروع خواهیم کرد.

پیاده‌سازی استراتژی دیجیتال

پروژۀ بازاریابی شما را آغاز خواهیم کرد و استراتژی دیجیتال شما را به صورت قدم به قدم و بر طبق اولویت‌های مشخص شده پیاده‌ می‌کنیم.

در ماه‌ها ابتدایی، بیشتر بودجۀ بازاریابی شما صرف ایجاد و بهینه‌سازی نمای دیجیتال برندتان خواهد شد تا بتوانید بهترین تجربۀ کاربری را برای مخاطبان خود رقم بزنید و شانس تبدیل شدن آنها به مشتریان ثابت را افزایش دهید. بعد از آن وقتی که از آمادگی کامل شما برای میزبانی کاربران مطمئن بودیم، سهم بیشتری از بودجه را صرف تبلیغات و معرفی برند شما به کاربران خواهیم کرد.

null
null

ارائه گزارش و بهینه‌سازی

هر ماه یک گزارش کامل از کارهای انجام شده و تاثیرات آنها را در اختیار شما خواهیم گذاشت تا از میزان پیشرفت کار و وضعیت فعلی خود آگاه باشید.

‌این گزارش به شما خواهد گفت که بودجۀ ماهیانۀ شما صرف چه کارهایی شده است و نتیجۀ هر یک از آنها چه بوده است. به این ترتیب شما از تاثیر مطلوب استراتژی دیجیتال خود مطمئن خواهید شد و ‌ما هم می‌توانیم با توجه به اطلاعات بدست آمده، تغییرات لازم را در برنامۀ شما اعمال کنیم و بازدهی فعالیت‌های بازاریابی شما را بیش از پیش افزایش دهیم. به علاوه شما می‌توانید در صورت نارضایتی از خدمات همکاری خود را با تیم نوین قطع نمایید.