null

طراحی اپلیکیشن

با طراحی یک اپلیکیشن برای برند خود می‌توانید خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید و رابطه خود با آنها را مستحکم کنید.


null

85%

از کاربران، برنامۀ بومی گوشی را به
وب‌سایت ترجیح می‌دهند.

null

52%

از زمان استفاده از رسانه‌های دیجیتال
مربوط به موبایل است.

null

28 میلیون

تلفن هوشمند اندرویدی گوناگون در کافه بازار
به ثبت رسیده است.

اپلیکیشن قدرتمند

یک اپلیکیشن قدرتمند برای برند خود داشته باشید!


امروزه بازار اپلیکیشن‌های گوشی به شدت داغ شده است و تقریباً هر برند مطرحی برای خود یک برنامۀ انحصاری دارد.

به واسطۀ این برنامه‌ها، کاربران می‌توانند مستقیماً از طریق گوشی خود با برندها در ارتباط باشند و از خدمات مختلف آنها بهره‌مند شوند. بدین‌ترتیب یک رابطه محکم میان مشتری و برند شکل می‌گیرد که به راحتی از بین نخواهد رفت. پس بهتر است این فرصت استثنایی را نادیده نگرفته و با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب در اختیار کاربران بگذارید. تیم طراحی کیامکث آماده است تا در این زمینه با شما همکاری کرده و یک برنامۀ مناسب گوشی برای شما تولید نماید.

هماهنگی با وب‌سایت

برنامۀ شما می تواند با وب سایت شما هماهنگ بوده و با آن در ارتباط باشد.

پخش برنامه

ما این برنامه را بر روی تمامی مارکت های مطرح اپلیکیشن قرار خواهیم داد.

گزارش‌گیری

با قراردادن کدهای پیگیری در برنامه، همواره از آمار کاربران با خبر هستید.

طراحی زیبا

برنامۀ شما از یک طراحی زیبا، جذاب و کاربرپسند برخوردار خواهد بود.

کاربری آسان

کاربران می‌توانند به راحت‌ترین شکل ممکن از برنامۀ شما استفاده نمایند.

امکانات کامل

تمام امکانات مورد نظر شما در برنامه گنجانده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.
 • null

  Prototype

  نمونه اولیه یک مدل است که برای آزمایش مفهوم یا فرایند یک چیز شبیه سازی شده است.

 • null

  UX

  تجربه کاربری شامل رفتارها و احساسات یک کاربر درباره استفاده از یک اپلیکیشن است.

 • null

  UI

  واسط کاربری، بخش دیدنی و قابل لمس یک ابزار است که کاربر مستقیماً با آن سر و کار دارد

 • null

  Prototype

  مرحله ای که برنامه نویسان ما شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن مورد نظر می کنند.

 • null

  Admin

  با ارایه پنل ادمین می توانید محتویات را از طریق سایت کنترل کنید

 • null

  Test

  در این بخش اپلیکیشن برای ازمایش ارایه می شود که ان را تایید کند.

 • null

  Debugging

  در این مرحله تمام قسمت های برنامه توسط برنامه نویس بررسی می شود و در صورت مشکل برطرف می شود.

 • null

  Admin

  مرحله پایانی که اپلیکیشن برای استفاده منتشر می شود.

تولید اپلیکیشن اندروید


شرکت فن آوران کیامکث با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم. فهرست مشتریان ما بیانگر این است که جامعه ما به صورت پویا درحال سیر تکاملی به سوی استفاده از تکنولوژی های نوین می باشد.
جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است و شرکت کیامکث با نگرشی هوشمندانه پرچم دار این تحول بوده و به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه علوم جدید و به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد.
محصولات تولید شده در کیامکث نگرش و دیدگاه متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند نشان داده و بیان میکند که تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حمل هستند. شرکت کیامکث این افتخار را دارد که با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعۀ کیامکث از این امکانات و تکنولوژی ها در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود بهره برده و نرم افزارهایی کامل و کارآمد تولید نماید.

امروزه تلفنهای هوشمند خصوصی ترین وسیله هر فرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.

null

خدمات و پشتیبانی مستمر

تیم کیامکث بر اهمیت زمان در پروژه های شما واقف است و با تیم متخصص و دایمی خود با ارایه خدمات حتی در روزهای تعطیل آماده ارایه خدمات به کاربران خود می باشد.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

null

کد‌نویسی برنامه‌ها

تیم متخصص کیامکثبا سال ها تجربه، با بهره گیری از استانداردها و متد های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد.

ارایه سرویس های تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد.

null

طراحی منعطف و کاربر پسند

 مهم نیست برنامه های مارا روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.

ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن پارسی با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم.

ساخت اپلیکیشن اندروید


شرکت کیامکث برای طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره می برد. برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی ios از زبان برنامه نویسی swift بر روی فریم ورک xcode استفاده می شود.

زبان مشترک رابط کاربری UI برای تولید و ساخت اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن ios در حال حاضر متریال دیزاین گوگل که به خوبی توانسته ایم برای طراحی نسل سوم اپلیکیشن ios استفاده کنیم.

مراحل مختلف طراحی تولید و ساخت موبایل اپلیکیشن ها در نمودار زیر به خوبی بیان شده است که یک اپلیکیشن موبایل(design android application) و یا یک نرم افزار موبایل (make mobile application)برای تولید شدن چه مراحلی را باید طی کند.