درباره کیامکث بیشتر بدانید


کیامکث یک شرکت بین المللی میباشد که به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی خدمات مدیا و مارکتینگ و تجارت الکترونیک در ایران شناخته می شود. کیامکث همکار تجاری و فنی شرکتها و سازمانهای متعددی مانند شرکت سامسونگ الکترونیکس کره و همچنین مطرح ترین برندهای بین المللی در ایران می باشد که توانسته است برای این شرکت ها خدمات نوینی را در حوزه های کمپین های شبکه های اجتماعی و طراحی وب سایت و فروشگاه های اینترنتی و همچنین نرم افزار های موبایل و طیف وسیعی از خدمات مرتبط با حوزه فناوری ایجاد نماید. همچنین این شرکت شریک تجاری دو اپراتور همراه اول و ایرانسل و با نام تجازی کیاتل می باشد. از دیگر فعالیت های کیامکث می توان به سرمایه گذاری بر روی استارت آپ هایی که پتانسیل عرضه تجاری را داشته می باشد.

چشم انداز

چشم انداز کیامکثبر اساس سند استراتژیک کیامکث، چشم انداز ما تبدیل شدن به بزرگترین شرکت در صنعت تولید نرم افزارهای Smart Devices مانند موبایل، تبلت، تلویزیون و همچنین طراحی و تولید Game در منطقه خاورمیانه و همچنین تاثیرگذار ترین شرکت در حوزه بازاریابی های دیجیتالی در افق زمانی پنج سال می باشد.

مأموریت

فلسفه وجودی سازمان ما، خلق و حفظ ارزش برتر برای مشتریانمان از طریق شناسانی، درک و پیشبینی نیازهای ایشان و نهایتاً بهبود سودآوری و فرآیندهای کاری آنها از طریق ارائه برنامه های تحت وب، موبایل و تبلت و پلتفرم دیجیتال می باشد.

logo-samandehi

کیامکث در رسانه ها


بزرگترین رسیک; ریسک نکردن است..

در دنیایی که تغییر با سرعت زیادی در حال پیشروی است تنها استراتژی برای شیمست ریسک نکردن است.

مارک زوکنبرگ ( مؤسس فیس بوک )

تاریخچه کیامکث


  • 1395 – فعال شدن بخش های مختلف کیامکث با برند های تجاری
  • 1394 – تاسیس شرکت کیامکث و یکپارچه سازی فعالیت
  • 1392 – شکل گرفتن بخش جدیدی از حوزه کاری طراحی اپلیکیشن
  • 1389 – فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و طراحی وب
  • 1388 – شروع به فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات

گواهینامه ها و افتخارات